אוכל הודי | מסעדה הודית | אוכל הודי מתכונים חוויה קולינרית

אוכל הודי - מסעדה הודית - בישול הודי

אתה נמצא ב: אוכל הודי > מסעדות הודיות מסביב לעולם
מסעדות הודיות מסביב לעולם
מסעדות הודיות בזלצבורג
בין הבניינים העתיקים לצריחי הכנסיות, ובין שטרודל לשניצל  אפשר למצוא בזלצבורג גם מסעדות הלוקחות אותנו לחלקים אחרים לגמרי של העולם- להודו. בזלצבורג האירופאית הקלאסית אפשר למצוא, מסתבר, לא מעט מסעדות הודיות. הנה כמה מהן:
מסעדות הודיות בטורונטו
הכנסו לאחת מאותן מסעדות הודיות בטורונטו. האוכל בהן אקזוטי, מלא בטעמים, ניחוחות וצבעים בכך אפשר להיות בטוחים... הנה הצעות לכמה מסעדות הודיות מומלצות בעיר.
מסעדות הודיות בוינה
אם במהלך הטיול ברחובותיה המרוצפים של העיר וינה, טיול ברינגשטראסה או התבוננות בארמונותיה של העיר חשתם לפתע געגוע לטעמים אקזוטיים מלאים בתבלינים בשומים, ישנן לא מעט מסעדות הודיות בוינה. הנה חמש מסעדות מומלצות בהן תוכלו להתחמם בזמן שיורד גשם ובכלל.
מסעדות הודיות בלונדון
לונדון היא בירת האוכל ההודי, בעיר לונדון בלבד תוכלו למצוא מאות מסעדות הודיות אותנטיות המגישות שלל תבשילים בריחות וצבעים נפלאים. אז אם אתם מטיילים בלונדון הקרה ומעוניינים להתחמם, האוכל ההודי על תבליניו הרבים יחמם אתכם היטב מבפנים. ליקטנו ממש על קצה המזלג חמש מסעדות הודיות בלונדון.
מסעדות הודיות בברלין
ברלין הידועה ברב תרבותיות שלה ובנתינת מקום לכל אדם מכילה מסעדות הודיות רבות אשר משלבות בין החומרים האיכותיים של המזרח ובראשם התבלינים הנותנים שפע של טעם לאוכל לבין הקצב וסגנון החיים המערבי.
מסעדות הודיות בניו יורק
תת יבשת הודו טומנת בחובה טעמים ומאכלים נפלאים אשר מורכבים מרכיבים פשוטים כמו ירקות ואורז אך שפע התבלינים הטחונים ומלאי הצבע ואופן ההכנה המוקפד נותנים להם את טעמם המיוחד. הנה לפניכם כמה מסעדות הודיות שלא כדאי לפספס כשמגיעים לתפוח הגדול - ניו יורק
מסעדות הודיות באמסטרדם
מסעדות באמסטרדם נמצאות למכביר, מסעדות מסורתיות, מסעדות כפריות כמו גם מסעדות הודיות מעולות, חלקן צמחוניות, חלקן מציעות תבשילי עוף וכבש בטעמים וצבעים אקזוטיים. טעמם של המאכלים ההודים מקבל ארומה מיוחדת באווירה הולנדית
1
סה"כ: 7 פריטים

מסעדות הודיות מומלצות מסביב לעולם :
מסעדות הודיות בניו יורק
מסעדות הודיות באמסטרדם
מסעדות הודיות בברלין
מסעדות הודיות בלונדון
מסעדות הודיות בוינה
מסעדות הודיות בטורונטו
מסעדות הודיות בזלצבורג

ציקן טיקה - עוף טנדורי בנאן

ציקן טיקה מאסלה - עוף טנדורי ברוטב מסאלה

אלו גובי - תפוח אדמה - כרובית - בנוסח הודי

ציקן קורמה - עוף ברוטב הודי מסורתי

תבלינים הודיים - תבלינים בניחוח הודו

גולב ג'מון - כדורי גבינה וסולת - קינוח הודי מסורתי

כל הזכויות שמורות © מוזה פרסום קידום עסקים ושיווק באינטרנט באתרים

פותח ע"י: וויז גרופ - בניית אתרים